SPOR CAMİASINDAN FENERBAHÇE’YE GEÇMİŞ OLSUN MESAJIbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Türkiye Futbol Federasyonu: Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımı oyuncusu ve sağlık çalışanına acil şifalar diliyor, en kısa süre yaptıktan sonranda sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Kulüpler Birliği: Geçmiş olsun Fenerbahçe. Oyuncu ve personelinizin en kısa zamanda tekrar sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. Zor günleri birlikte atlatacağız, #BirlikteBasaracagiz!

Geçmiş olsun @Fenerbahce! Oyuncu ve personelinizin en kısa zamanda tekrar sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.???????????????? Zor günleri birlikte atlatacağız, #BirlikteBasaracagiz! https://t.co/MGlQKGBZGe

Galatasaray: Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılacak tetkik ve tedavilerden iyi haberler almayı diliyoruz.

Beşiktaş: Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Covid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.Trabzonspor: Covid-19 teşhisi konulan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcu ve çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Covid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrendik.Bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.https://t.co/FnHjxSAt40 pic.twitter.com/eFHZBD7h6k

Medipol Başakşehir: Geçmiş olsun Fenerbahçe. Oyuncunuzun ve personelinizin en kısa süre yaptıktan sonranda sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz.Gençlerbirliği: Fenerbahçe futbol takımında bir futbolcu ve bir sağlık ekibi çalışanında COVİD-19 bulgularına rastlandığını üzülerek öğrendik. Her ikisine ve Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa süre yaptıktan sonranda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.Işıl Alben: Çok geçmiş olsun. En kısa zamanda sağlıklı ve güzel haberler almak dileğiyle #BirlikteBasaracagizsüpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Barcelona: Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bugünleri hep birlikte atlatacağız.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nden geçmiş olsun mesajı. pic.twitter.com/CmnnXjhemJ

Geçmiş olsun @Fenerbahce En kısa zamanda iyi haberlerinizi bekliyoruz???? #BirlikteBaşaracağız #EvdeKal https://t.co/P5W0LBZj3N

Göztepe: Geçmiş olsun Fenerbahçe. En kısa zamanda iyi haberlerinizi bekliyoruz

OGM Ormanspor: Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bir an önce futbolcunuzun ve sağlık çalışanınızın iyi haberlerini bekliyoruz

MKE Ankaragücü: Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bir an önce futbolcunuzun ve sağlık çalışanınızın iyi haberlerini bekliyoruz

Erol Bulut: Yeni tip koronavirüs (Covid-19) bulgusuna rastlanan Fenerbahçe Futbol A takım oyuncusu ve sağlık heyeti çalışanına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.

Gaziantep FK: Geçmiş olsun Fenerbahçe. Bir an önce sağlık çalışanınızın ve futbolcunzun güzel haberlerini bekliyoruz. Kalbimiz sizinle.

Aytemiz Alanyaspor: Covid-19 bulgularına rastlanan oyuncu ve personelinizin bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz. Geçmiş olsun Fenerbahçe.

Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ: Spor camiası olarak üzüntülü bir haberi de Fenerbahçe Spor Kulübü’nden aldık. Umuyorum ki sporcu ve sağlık heyeti çalışanı arkadaşlarımız da en yakın sürede sağlıklarına kavuşurlar. Geçmiş olsun Fenerbahçe camiası

Adanaspor: Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Kovid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz

Savoybetting165.com

www.restbet370.com yeni giriş adresini kullanarak siteye ulaşmanız da mümkün.ROMABET 341

romabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. romabet 341 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

2 Responses

  1. İsmail says:

    Restbet386.com daha topu içeri ortaladı ancak Merih Demiral’ın kafa vuruşunda top

  2. 3 says:

    Restbet386.com Okulları
    Hakemler: Alper Ulusoy, Volkan Ahmet Narinç,Hakan Yemişken

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *