SON DAKİKA: MİLLETVEKİLİ AYDEMİR: ‘SÜPER LİG HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN’betpas önerdiğimiz bir sitedir.

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Erzurumspor’un bir önceki sezon Süper Ligden düşmeyi hak etmediğini, bu sezon ise hakkıyla Süper Lige yeniden yükseldiğini belirterek, “Erzurumspor camiasını kutluyor, Erzurum için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Erzurumspor’un şehrin sosyal ve ekonomik açıdan yüksek motivasyon kazanmasında Erzurumspor’un önem içeren bir rol ve işlevi bulunduğunu vurgulayan Milletvekili Aydemir, “Şehri, taraftarı, yönetimi, Futbolcuları ve teknik yönetimiyle büyük bir camia olan Erzurumspor’un Süper Ligde artık kalıcı olacağına inanıyoruz. Bir taraftar olarak takımımızın başarısıyla gurur duyuyor, Dadaşların kutlamalarda fiziki mesafe ve maske takma titizliğini devam ettirmelerini diliyoruz” dedi.

“Cumhurbaşkanımıza minnettarız”


Erzurum’un Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öngörüsü ve talimatlarıyla milyarlık yatırımlarla Winter Universiade’e ev sahipliği yaparak Dünya’da kış sporları merkezi konumunu kazandığını, Erzurum halkının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a minnettar bulunduğunu; Futbol tesisleri ve bu alandaki yatırımlar ve Erzurumspor ile futbolda da ülkenin futbol merkezleri arasına girdiğini bildiren Milletvekili Aydemir, “Erzurumspor Kulübü yöneticilerine, ekibin fahri Başkanı Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Sekmen’e, mavi beyazlı ekibin malzemecisinden futbolcusuna tüm teknik ekibe ve elbette Erzurumspor’u her yer, zemin ve platformda fedakarlık göstererek desteklerini esirgemeyen Dadaş Taraftarlara şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. – ERZURUM

Son Dakika Haberleri – Son Dakika Haber – Güncel Haberler

Kaynak: İHA

betpas önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitesidir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

romabet 334

romabet 334 yeni giriş adresinden siteye kayıt olabilir ve %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *