PRİVEBET82.COM EN SON ADRESİDİRbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Privebet82.com

restbet358.com yeni giriş adresi olup, üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, corona virüsü nedeniyle futbol maçlarının ertelenmesi ve oyuncuların performans durumunun bu olaydan etkilenmemesi için yaptıklarını anlattı.

Bir podcast programında konuşan başarılı hoca, “Bütün gün hatta uyurken bile oyuncularımı düşünüyorum. Benim için en büyük ölçüde önemli olan şey oyuncunun en iyi durumda olması. Bunu da beslenme, antrenman ve taktikle yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Her şeye rağmen oyuncuların da kendilerine dikkat etmeleri gerektiğini söyleyen Klopp, “Ancak eve gittiklerinde kendilerine ait bir zamanları var. Bu normal bir hayat ama performanslarına doğrudan etki ediyor. Onlarla ilgileniyor gibi yapmıyorum. İlgileniyorum. Kiminle çalıştığınızı bilmek ve birisinin neden kararlı ve motive olduğunu bilmek büyük ölçüde önemli olandir” şeklinde konuştu.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

İLGİLİ HABER

Manchester United`dan çalışanlarına `corona` jesti!

Oyuncularla arasındaki ilişkiye önem verdiğini söyleyen Klopp, “Onları tanımam gerektiğini düşünüyorum. Bu bir ilişki yaratıyor. Benimle konuşabilirler ve bu her zaman çok büyük ölçüde önemli olandir. Bir maçı 4-0 kazansanız da, kaybetseniz de soyunma odasında bir konuşma yapıyorsunuz ve bu aynı olmalı. Çünkü bu konuşma sonuçlardan bağımsız olmalı” yorumunda bulundu.

“Özel ve kişisel bir temel var ve bu ikisi birlikte ne kadar iyi çalışırsa o kadar iyi olur” diyen Klopp, başarısındaki en büyük etken olarak oyuncuları ile arasındaki bu bağ olduğunu düşünüyor.

Oyunculara karşı daima dürüst olduğunu söyleyen Klopp, “Yüzde 100 dürüstüm, her zaman gerçeği söylemiyorum ama bu sıra dışı bir şey. Bana sorarsan yüzde 100 dürüst olurdun. Bu ne demek istediğinle ilgili. Bir oyuncuya asla yalan söylemedim, bu hiç işe yaramaz. ‘Bunu yaparsan bir şansın var’ dediğimde onu yaparsa bir şansı olur.” dedi.

İLGİLİ HABER

İngiltere`de 30 Nisan`a kadar futbol yok!ROMABET 343

romabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. romabet 343 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

3 Responses

  1. sonuna says:

    Restbet380.com engelden düştük, şimdi hep beraber kalkacağız. Önümüzdeki engeli atlamaya çalışacağız.

  2. şampiyonluk says:

    Restbet385.com yarışından iyi bir takıma karşı çok değerli bir galibiyet. Rakip

  3. kez says:

    Restbet393.com Jonsson, Jevtovic (Volkan dk. 56), Ömer Ali (Fofana dk. 72),

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *