MİLANOBET203.COM GÜNCEL ADRESbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Milanobet203.com

restbet358 güvenilir adresinden siteye ulaşabilirsiniz.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı ve Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, İzmir’de bir panele katıldı. Nihat Özdemir, ekonomide yaşanan güncel olaylar hakkında konuştu. Nihat Özdemir, “2018 yılına ümitle başlamıştık; ancak ağustos’tan itibaren Türkiye bir ekonomik savaşın içine itildi. Çok ciddi sıkıntıları yaşadık. Öyle şeyler konuşulmaya başlandı ki ‘dolar 10 lirayı geçecek, enflasyon fırlayacak’ şeklinde dedikodular çıktı. Çok şükür, 2018’in eylül ayından itibaren Türkiye’de bir ekonomik program yayınlandı. 2018’de el atıldı, 2019 bir dengeleme yılı olarak geçildi ve 2020’den itibaren de ekonominin büyümesini ön görülen bir program olarak planlandı. Şimdi, gördük ki o kötü senaryoların hiçbirini yaşamadığımız gibi iyi gidişe de başladık” diye konuştu.

Özdemir, Ege Bölgesi’nin Türkiye’nin büyüklüğü içerisindeki payının az olduğunu düşündüğünü belirterek, “Ege Bölgesi önemi büyük olan bir yer, sporda da bir zamanlar önemi büyük olan yeri vardı. Bugün Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Göztepe’yi stadyumuyla, taraftarıyla önemi büyük olan bir yere getirdi. Altay da iyi bir yola girdi. İzmirliler bizden bir milli maç istiyor. İnşallah İzmir’e bir milli maç vermemiz gerektiğine inanıyorum” şeklinde konuştu.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Nihat Özdemir ayrıca, davetleri için İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener’e teşekkür etti. Özdemir, “Mahmut Özgener ile birlikte İzlanda maçı öncesi burada bir araya gelmiştik. 100’e yakın yönetim kurulu üyesini İzlanda maçına davet etmiştik. O maçı berabere bitirip 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası gruplarına direkt katıldık. Bize uğurlu geldiler. Yönetim kurulu üyelerini yine her maçımıza bekliyoruz” açıklamasını yaptı.

Ekonomide üç tane ana unsurun olduğunu söyleyen Özdemir, şunları söyledi:

“Bir tanesi yaşadığımız ve yaşayacağımız enflasyon, ikincisi faiz, üçüncüsü de dövizdeki stabilite… Bu üçünün dengede olmadığı hiçbir ekonomiye iyi diyemeyiz. Yeni ekonomik programda bu denge gözetilmişti. Küçülme beklenen ekonomimizde 0.5 puan da olsa bir büyümeyi başardık. 2020 yılı da yüzde 5 büyümenin hedeflendiği bir yıldı. 2020 çok kötü ve şanssız olaylarla maalesef iyi başlamadı. Hiç hesapta olmayan Elazığ depremi, Manisa depremleri, İdlib’te yaşanan olaylar ve iyi gittiğini düşündüğümüz Rusya ile olan ilişkilerimizin gerilmesi, Libya olayı, corona virüs salgını nedeniyle umutla baktığım 2020 yılının ilk 2 ayını sıkıntılı bir şekilde geride bıraktık. Çanakkale köprüsünün ana kablosunda teller Güney Kore’de, örümü ise Çin’de Wuhan şehrinde yapılıyor, gel de etkilenme bu işten. Şu anda gece gündüz acaba Wuhan’da ve diğer kentlerde durum nasıl diye düşünüyoruz; çünkü fabrikalar kapalı. Dünyadaki her olay biz iş adamlarını önemi büyük olan derece etkilemekte. Dünyanın her yerinde varız, dünyanın neresine giderseniz gidin o ülkede bir Türk yatırımcısını görürsünüz. Bir an önce bunun ne olacağını görmemiz lazım…”ROMABET 343

romabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. romabet 343 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

5 Responses

 1. Galatasaray'dan says:

  Restbet372.com İtalyan ekibi Roma’da forma giyen milli yıldızımız Cengiz Ünder için

 2. hazırlıklarını says:

  Restbet376.com Acar (dk. 90) (Eskişehirspor), Kenan Özer (dk. 44), İlhan Parlak

 3. Galatasaray says:

  Restbet384.com Bu rakipler içinde, bizim için de geçerlidir. Biz sadece kendi

 4. boş says:

  Restbet385.com bizim için mutluluk verici. Çok ama çok başarılı olmak ve

 5. goller says:

  Restbet385.com Hafez, Elia, Kerim Frei, Jojic, Soner
  Teknik Direktör:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *