M.COM EN YENİ ADRESİbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

M.com

restbet358.com yeni giriş adresi olup, üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil ve diğer federasyon başkanlarının katılımıyla (Kovid-19) salgınına ilişkin sportif tedbirlerin değerlendirildiği toplantı yaptı. Süper Lig’in corona virüs salgını nedeniyle ertelenmesi kararının ardından Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil gelecekle ilgili hazırlanan planları açıkladı. Sepil, sürecin uzaması durumunda 3 fazla değişik senaryonun devreye girebileceğini söyledi. İşte Süper Lig’in geleceği ile ilgili yapılan o açıklamadan önemi çok olan satır başları:

“Ligin devamı için 3 senaryo var. 1’i planlandığı gibi bitirmek. 2. senaryo, liglere başlamanın uzaması. Bu durumda hızlandırılmış bir lig sistemine gidilebilir. Çok çözüm yok, play-off gibi şampiyonların daha hemen hızlı belirlendiği bir sistem olabilir. Süreç çok uzarsa, ligin bu sıralamayla tescil edilmesi söz konusu olabilir. 3. senaryo, inşallah yaşamayız, iyice bu işlerin gecikmesi durumunda, acaba ligler şu andaki gibi tecil mi edilmeli, bu hiç düşünmek istemediğimiz bir senaryo.”

18 kulüp başkanının da ligin ertelenmesini istediğini aktaran Sepil, “Finansal olarak bir kriz geleceğini herkes görüyor ama ben sayın başkanın yanına gittiğimde, 18 kulüp başkanının onayıyla gittim. Değişik görüşler olabilir ama 18 kulüp başkanı, şu anda oluşan koşullarda ligleri bekletelim dedik” şeklinde konuştu.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Ligin başlama tarihi ile ilgili olarak ise Sepil, “Bugünkü toplantının birçok amacı vardı, biri tarih konuşmaktı. Tarih vermezseniz, oyuncular ne yapacak, kamuoyu ne yapacak? Tarih vermenin öneminin farkındaydık, birçok başkan telekonferans sırasında, tarih belirlemezsek, hem oyuncular, hem kamuoyu açısından belirsizlik olur diye düşündü. İngiltere tarih verdi, ne oldu o tarihler. Şimdi Mayıs ayı başına çektiler. Verilen tarihler olabilir, öneriler olabilir, toplantı sonunda ben federasyon başkanını aradım, ne tartıştığımız konusunda bilgi verdim, yüzde yüz bu tarihler kalacak değil. Uluslararası gitmek isteyen oyuncularımız, nasıl olacak? 14 gün orada, 14 gün burada karantina. Nasıl olacak? Mümkün değil. Virüs kontrol altına alınırsa biz şanslıyız. 8 maçımız var. Her şey normale dönerse 17 Nisan’da başlayabiliriz” şeklinde konuştu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil´in açıklamalarına yanıt olarak DHA’ya özel açıklamalarda bulundu.

Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında play-off konusunun gündeme gelmediğini ifade eden Mustafa Cengiz, “Saat 1´den, 4´e kadar tartıştık. Bütün kulüp başkanları sağ olsunlar değerli düşüncelerini söyledi. Ama asla gündemimize play-off diye bir şey girmedi. Tartışılan konu liglerin başlama tarihiydi. Futbolcuların gelişemeden tekrar formuna kavuşmasındaki aralıklar. Bununla ilgili 2 görüş belirdi. 17 veya 30 Nisan başlangıç. Bildiğiniz gibi ülkede büyük bir tehlike var. Biz bunun için bu kararın bile Türkiye Futbol Federasyonu ile hükümet arasında senkronize alınmasını, bunun için de bir komisyon kurulmasını önerdik. Bu konuda herkesle ittifak ettik. Karar buydu. Yoksa play-off gibi bir şey olmadı. Play-off yaptığınızda 8 takım mı olacak, 10 takım mı olacak. Yoksa 18´de 4 maçlık bir şey mi yapacaksınız. Bunun formatı yok. Böyle bir şey yok. Değişik formatlar hızlandırılma anlamında tartışılabilir. Sayın Mehmet Sepil’in play-off ile ilgili söylemleri, kendi düşüncesi olabilir. Ancak bizim tüm kulüp başkanları bir araya gelerek yaptığımız toplantıda, play-off gündeme gelmedi ve başkanlar tarafından tartışılmadı” ifadelerini kullandı.ROMABET 343

romabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. romabet 343 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

4 Responses

 1. averajda says:

  Restbet377.com vuruşunda Onur gole izin vermedi. Seken topu Cisse bir kez

 2. '3 says:

  Restbet385.com kararı verdi. Savunma arkasına sarkan İlhan Parlak, topla birlikte Malatyaspor

 3. Sergen says:

  Restbet385.com Ahmet, Bilal (Kayseri Erciyesspor), Ferhat, Kenan, Çağatay (Ankaragücü) 

 4. Darüşşafaka says:

  Betbaba115 Fenerbahçe’de gündemi meşgul eden Garry Rodrigues konusu kısa bir süre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *