LUNABİT139.COM GÜVENLİ ADRESİDİRbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Lunabit139.com

restbet358.com yeni giriş adresi olup, üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Mehmet Sepil´in açıklamalarına yanıt olarak DHA’ya özel açıklamalarda bulundu.

Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında play-off konusunun gündeme gelmediğini ifade eden Mustafa Cengiz, “Saat 1´den, 4´e kadar tartıştık. Bütün kulüp başkanları sağ olsunlar değerli düşüncelerini söyledi. Ama asla gündemimize play-off diye bir şey girmedi. Tartışılan konu liglerin başlama tarihiydi. Futbolcuların gelişemeden tekrar formuna kavuşmasındaki aralıklar. Bununla ilgili 2 görüş belirdi. 17 veya 30 Nisan başlangıç. Bildiğiniz gibi ülkede büyük bir tehlike var.  Biz bunun için bu kararın bile Türkiye Futbol Federasyonu ile hükümet arasında senkronize alınmasını, bunun için de bir komisyon kurulmasını önerdik. Bu konuda herkesle ittifak ettik. Karar buydu. Yoksa play-off gibi bir şey olmadı. Play-off yaptığınızda 8 takım mı olacak, 10 takım mı olacak. Yoksa 18´de 4 maçlık bir şey mi yapacaksınız. Bunun formatı yok. Böyle bir şey yok. Değişik formatlar hızlandırılma anlamında tartışılabilir. Sayın Mehmet Sepil’in play-off ile ilgili söylemleri, kendi düşüncesi olabilir. Ancak bizim tüm kulüp başkanları bir araya gelerek yaptığımız toplantıda, play-off gündeme gelmedi ve başkanlar tarafından tartışılmadı” ifadelerini kullandı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Yapılacak bir play-off sisteminin bütün kulüplere haksızlık olacağını söyleyen Cengiz, “Bütün kulüplere haksızlık. İlk 8´den başlarsan 9´uncuya, ilk 4´ten başlarsan 5´e, ilk 10´dan başlarsan 11´inci takıma haksızlık olur. Kim buna karar verecek? Keşke ligler oynansa bir an evvel. Virüsün kontrollü hale gelmesi gerekir. Kulüplerimiz olarak devletimizin yanındayız. Bütün kararları destekliyoruz. Sağlık Bakanlığımızın, hükümetimizin aldığı bütün kararlara uyacağız. TFF ve Spor Bakanlığıyla birlikte yürüteceğiz. Alınan karar bu. Bir an evvel başlamasını temenni etmek. Ama bu temenni ile olmuyor. Ortada bir gerçek var. Milletimiz, ulusal olarak ayakta salgınla çarpışıyor” şeklinde konuştu.

İLGİLİ HABER

Mehmet Sepil: Süper Lig için 3 sıra dışı senaryo varROMABET 343

romabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. romabet 343 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

6 Responses

 1. Milli says:

  Betpas326.com Dybala, “Çok öksürük tutuyordu. Kendimi sürekli yorgun hissediyordum. Geceleri uyurken

 2. Okan says:

  Restbet381.com
  Beşiktaş – Alanyaspor… Beşiktaş, Spor Toto Süper

 3. gibi' says:

  Restbet384.com bildim, artık öğrendim, öğrenecek bir şeyim kalmadı’ mantığı içerisinde bakması,

 4. değildi' says:

  Restbet385.com Hakan, Bahadır (Fredy dk. 46)
  Yedekler: Ferhat, Diego,

 5. Comolli says:

  Restbet385.com camiamıza ve aramızda olamayan taraftarlarımıza da armağan ediyoruz. Sonuç olarak

 6. - says:

  Restbet386.com gol var. Yani ilk devrede kısır bir futbol oynandı. Hiç

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *