BEYRUT’U YIKAN AMONYUM NİTRATIN SAHİBİ BELLİ OLDUbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

Dünyanın gündemine oturan yıkıcı Beyrut patlamasının yankıları sürüyor. 135 kişinin hayatını kaybettiği, 5 binden fazla kişinin yaralandığı ve 100’den fazla kişinin de kayıp olduğu patlama, Lübnan’ın başkentinin büyük bir bölümünü yerle bir eden olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.korkunç patlamaya neden olan amonyum nitratın sahibinin, Kıbrıs Rum Kesimi’nde yaşayan Rus iş adamı Igor Grechushkin olduğunu açıklandı.

O ilin vali vekilinden korkutan açıklama: Kente gelen hasta oluyorTürkiye

 2014 YILINDA GEMİSİYLE BEYRUT’A GELDİ

Rus iş insanı Igor Grechushkin’in sahip olduğu ‘Rhosus’ gemisiyle 2014 yılında Beyrut’a geldiği ve burada ‘nakliye için gerekli belge ve koşulların eksikliği nedeniyle’ amonyum nitrata el konulduğu ifade edildi.


Bülent Serttaş ve oğullarının deniz keyfi sosyal medyaya damga vurdu.Magazin

 KIBRIS RUM KESİMİ’NDE YAŞIYOR

Rus iş adamının Eşi İrina Grechushkin ile Kıbrıs Rum Kesimi’de yaşadığı açıklandı. Yunan basını Rus iş adamıyla ilgili, Güney Kıbrıs yetkililerinin Beyrut’taki patlamaya bağlı olarak Igor Grechushkin’i aradığını aktardı. Rusya Denizciler Sendikası’nın (RPSM) Novorossisk Müfettişi Olga Ananina, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, amonyum nitratı taşıyan Rhosus gemisinin kaptanının 2014’te gemi sahibinin gemiyi kaderine terk etmesinden sonra kendilerinden yardım talep ettiğini de söyledi.

Ünlü alışveriş sitesinde büyük dolandırıcılıkTürkiye

 

betpas önerdiğimiz önemli bir canlı bahis sitedir.betpas önerdiğimiz bir sitedir.

romabet 334

romabet 334 yeni giriş adresinden siteye kayıt olabilir ve %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *