90BETVOLE.COM YENİLENEN ADRESİDİRbetpas önerdiğimiz bir sitedir.

90betvole.com

restbet 358 yenilenen en son giriş adresi olup, sorunsuz siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Dünyada gerçekleşen corona virüsü salgını yapar yapmaz spor dünyasından birçok isim virüsten etkilenirken son haber dünya devi Real Madrid’den geldi. Real Madrid, basketbol ve futbol kulüplerini karantinaya aldı. Resmi siteden yapılan açıklamaya göre her iki takımın kullandığı tesisleri kullanıma kapatan Real Madrid, basketbol ve futbol takımlarının faaliyetlerini durdurdu. Kararın, bir basketbolcunun corona virüsü testlerinin pozitif çıkmasının ardından alındığı belirtildi. Basketbolcunun ismi ise açıklanmadı.süpertotobet önerdiğimiz bir canlı bahis oynama sitedir.

Real Madrid Kulübü, basketbolcuları ve futbolcuları gözlem altına aldı. Real Madrid ayrıca antrenman tesislerindeki tüm çalışanları da evlerine gönderdi. Real Madrid Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada “Basketbol takımımızda bir oyuncunun corona virüsü testi pozitif çıkmıştır. Aynı yerde çalışıldığı için basketbol ve futbol takımlarının karantinaya alınması önerildi. Tüm Real Madrid personelinin de karantinaya alınması tavsiye edilmiştir” ifadelerini kullandı.

İspanya Futbol Federasyonu, La Liga yönetimi ve futbolcular birliği de yaptığı toplantı yapar yapmaz, liglerin iki hafta boyunca askıya alınmasına karar verdi.

Daha önce de İtalyan devleri Inter ve Juventus da tüm spor faaliyetlerini durdurduğunu açıklamıştı. Juventus’un savunma oyuncusu Daniele Rugani’nin corona virüsü testlerinin pozistif çıktığı duyurulmuştu.

Öte yandan İspanya’daki corona virüsü vakalarının yarısının yaşandığı Madrid’de okullar 25 Mart’a kadar tatil edildi.ROMABET 343

romabet kayıt sonrası %100 Hoşgeldin bonusu kazanabilirsiniz. romabet 343 yeni giriş adresi olarak da belirlendi.

You may also like...

2 Responses

  1. her says:

    Restbet359.com transfer çalışmalarına erkenden başlayan Siyah-Beyazlılar’ın, savunma hattı için atağa

  2. açıklamalar says:

    Betonbet1.com kadar tartıştık. Bütün kulüp başkanları sağ olsunlar değerli düşüncelerini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *